אוהד חן

בן 49, רווק מנוף ים, הרצליה, בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול, בעברי הייתי 17 שנה קופירייטר ואיש קריאייטיב, 8 שנים מאבטח מטוסים וכ15 שנים לוחם ומפקד בסדיר ובמערך המילואים. זכיתי להמון רגעים מאושרים בחיי, אבל לא ידעתי שמשהו מתחת לפני השטח מבעבע עד שהגיע משבר עמוק וכואב בחיי.

וכמו שאני מרגיש ורואה את הדברים, אדם יכול לקחת אחריות ועם התמדה ונחישות באמת לשנות את חייו, לרפא את פצעי העבר, לשנות הרגלים ודפוסים מזיקים, לשחרר תקיעות בתחומים שונים ולהכניס רכות, יופי, שמחה ואהבה לחייו ויכולת להתמודד עם מצבים מורכבים, כמו בתקופה הזו של חיינו.
מבחינתי, זה אומר לקבל גם עזרה ותמיכה בזמן הנכון ואם אפשר מבלי לחכות למשבר.

פעם חשבתי שזו בושה, אבל ביום שהרמתי יד לעזרה, השינוי המיוחל החל. הרגשות שהדחקתי, הכחשתי ושלא ידעתי שקיימים בכלל, דרשו לקבל ביוטי ושחרור, ונשימה אחרי נשימה, שלב אחרי שלב, הבנתי שאין דרך אחרת עבורי אם אני רוצה לחיות חיים אותנטיים, בריאים וחופשיים.

מוזמנים/ות להצטרף לדרך הנשימה, הכנות והאומץ, אם יש בכם כמיהה לריפוי, שחרור ומימוש.

מטפל בנשימה מעגלית/ ריברסינג, תרפיה וביו אנרגיה

מטעם רישי

מדריך מיינדפולנס, מדיטציה ודהרמה .

מטעם המכללה האקדמית וינגייט, המורה וראש החוג אלון פאר

מדריך בצ'י קונג

מטעם מכללת ברושים, המורה וראש החוג נירה רבינוביץ

מעבר להכשרות ולהסמכות, עברתי ועובר שינוי עמוק בעצמי, מרגש ומיוחד, ובמה שאני עוסק כעת מגיע עם ניסיון אישי עמוק בחוויה הגופנית, הרגשית, הרוחנית לצד המשך למידה וחקירה של נפלאות הנשימה, נושא הטראומה, הילד הפנימי ועוד חלקים שיש בנו, תקשורת מקרבת, התפתחות אישית ובין אישית.
זכיתי ללמוד ממורים נפלאים, רישי, אלון פאר, נירה ריבנוביץ', ניר יוגב ובמקביל יצאתי למסעות מרגשים ועמוקים לרפא את פצעיי ולחוות חוויות בלתי נשכחות כמו בשבוע המדיטציות של דוקטו ר ג'ו דיספנזה, שבוע עוצמתי של ריפוי של PATH OF LOVE, סדנאות רבות בפסטיבל אושו, אצל נסים אמון ועוד.
  • רחוב יגאל ידין 5, הרצליה, ישראל